Uzņēmums

Pieredze

SIA Megadžouls ir dibināts 2005.gadā ar mērķi fokusēties uz iekārtu un darbagaldu pārvietošanas darbiem.. Uzņēmuma dibinātājiem un vadītājiem bija pieredze takelāžas darbos jau no 1986.gada, strādājot vispirms Rīgas Ekspresī, pēc tam SIA Visvaris. Atbilstoši uzņēmuma mērķim, nepārtraukti tiek pilnveidota tehniskā bāze un uzlabota sadarbība ar dažādiem celšanas iekārtu pakalpojumu sniedzējiem.
Vadošie uzņēmuma darbinieku ir ar 30 gadu pieredzi takelāžas darbos. Darbiniekiem regulāri tiek veiktas darba drošības instruktāžas un veselības pārbaudes. Darbiniekiem ir frontālā dakšu iekrāvēja tiesības, kravu stiprināsanas sertifikāts.

008
317

Tehnika, palīgaprīkojums

Ir izveidota takelāžas darbu veikšanai nepieciešāmo tehnisko palīglīdzekļu bāze :
Hidrauliskie domkrati, domkrata maksimālā celtspēja 20 tonnas;
Ruļļplatformas, maksimālā vienas platformas nestspēju 12 tonnas ;
Grozāmās ruļļplatformas, maksimālā vienas platformas nestspēja 16 tonnas;
Hidrauliskie palešu ratiņi, ar maksimālo celtspēju 3 tonnas un maksimālo dakšu garumu 2,2 metri;
Mehāniskie ķēžu vilcēji, ar maksimālo celšanas jaudu 5 tonnas.
Uzņēmumam ir arī ilgtermiņa sadarbība ar dažādiem celšanas pakalpojumu sniedzējiem : autokrāniem, frontālajiem dakšu iekrāvējiem, teleskopiskajiem dakšu iekrāvējiem, automanipulatoriem. Ir arī sadarbība ar parvadāšanas uzņēmumiem ; kravas automašīnām liela svara platformām.

Darba drošība, garantijas

Mūsu galvenais uzdevums ir paveikt darbu droši, samazinot risku līdz minimumam. Tāpēc vispirms tiek veikta darba apstākļu apskate un novērtēšana, kopā ar pasūtītāju tiek meklēts drošākais un racionālākais darba risinājums. Pēc pasūtītāja vēlmes tiek slēgts līgums. Uzņēmumam ir standarta darba civiltiesiskā apdrošināšana ar atbildības limitu 200.000 EUR, bet pēc pasūtītāja vēlmes var slēgt apdrošināšanas līgumu uz konkrēto darbu.

287